+ ZOO Praha, Dvůr Králové, Plzeň, Brno » www.Zoologická zahrada
ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

www.ZOO Praha, Dvůr Králové, Plzeň, Brno » Zoologická zahrada

Přínosné, zábavné, poučné a mnohá další superlativa, to vše nám může dát návštěva zoologické zahrady. Spatřit živočichy a rostliny z celého světa, zabavit a vhodnou formou sdělit některé informace dětem. V neposlední řadě můžete také přispět na některý z ohrožených druhů či (jako firma) adoptovat některého živočicha.

Zoo Praha

Zoo Praha V pražské zoologické zahradě můžete vidět přes 700 druhů zvířat v autentických a moderních pavilonech. Poté, co byla zoologická v srpnu roku 2002 poškozena povodněmi, byly postaveny nové výběhy včetně největšího a nejnákladnějšího pavilonu Indonéské džungle (jste zde od živočichů odděleni pouze vodními příkopy).

Navštivte ZOO Praha

Zoo Dvůr Králové

Zoo Dvůr Králové Zoologická zahrada ve Dvoře Králové byla oficiálně otevřena dne 9. května 1946 na ploše pouhých 6,5 ha.

Od té doby se mnoho změnilo a dokázalo.

Co se africké specializace týká, je jedinou zahradou na světě, kde se podařilo rozmnožit kriticky ohroženou severní formu nosorožce tuponosého. Královédvorský chov těchto obdivuhodných zvířat, stojících na pokraji vyhubení, je dnes světovou raritou.

Navštivte ZOO Dvůr Králové

Zoo Plzeň

Zoo Plzeň V plzeňské zoologické zahradě můžete vidět faunu (zvířata) a flóru (rostliny) z celého světa.
Zoo má také svoji stálou akvarijní výstavu v centru města.

Navštivte ZOO Plzeň


© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Žaluzie, plastová okna, kuchyně, koupelny, plovoucí podlahy, Půjčky, úvěry, hypotéky, Golf, golfové hole, Zahradní nábytek, Žaluzie, plastová okna, SMS zdarma, ICQ, Youtube