ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

UPC Direct » Digitální satelitní televize » UPC internet live » ceník

UPC Direct

UPC Direct UPC Direct je placené satelitní digitální vysílání v České republice, které provozuje společnost UPC.

Se stejnou nabídkou programů jako u UPC Direct se můžete setkat u kabelové televize, která má však oproti satelitu nevýhodu v procentuelně menší dostupnosti pro uživatele v menších městech či na vesnicích.

Více informací o službách UPC Direct, Digi TV.

UPC internet (digital)

UPC internet Jednou z výhod bezdrátového vysokorychlostního připojení k internetu od "UPC internet" je především možnost neomezeného stahování dat.

Chcete-li si ověřit, zda je v místě Vašeho bydliště dostupná některá ze služeb UPC, například UPC internet, následujte tento odkaz...UPC internet

UPC kabelová televize, satelitní televize

UPC kabelová televize Jednou z výhod bezdrátového vysokorychlostního připojení k internetu od "UPC internet" je především možnost neomezeného stahování dat.

Chcete-li si ověřit, zda je v místě Vašeho bydliště dostupná některá ze služeb UPC, například UPC internet, následujte tento odkaz...UPC internet

Klientské centrum UPC

Klientské centrum UP V klientském centru UPC by jste měli mít možnost dostat odpověď na Vaše otázky, měli by Vám být schopni a ochotni poradit, jestliže máte problém s fungováním či nastavením služeb od UPC.

Klientské centrum UPC a možnost změny nastavení služeb naleznete zde... Klientský servis


© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů