ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Automobilka Škoda Auto » www.skoda-auto, Škoda Octavia, Fabia

Automobilka Škoda Auto Mladá Boleslav

Automobilka Škoda Auto Automobilka Škoda Auto v Mladé Boleslavi zaznamenala v posledních letech, kdy měl ve firmě rozhodující vliv Volkswagen, velký rozmach a cestu směrem k celosvětovému úspěchu.

V náručí koncernu Volkswagen se jaksi posunuly hranice - volnější design, širší a odvážnější sortiment. Expanze výrobního a prodejního odvětví ještě více do světa.

Oficiální stránky společnosti Škoda Auto.

Škoda Octavia (RS, Combi, 4x4, Scout)

Škoda Octavia I u nového modelu Škody Octavia naleznete v nabídce pohonných jednotek benzinové motory s moderní technologií přímého vstřikování i turbodiesely založené na systému vstřikování čerpadlo-tryska.

Díky vzájemnému přizpůsobení zadní i přední nápravy a jejich funkcí vznikl kompaktní podvozek, zajišťující Octavii vynikající jízdní vlastnosti.

Kromě standardní verze auta Škoda Octavia a Octavia Combi je v prodeji také ostrá sportovní verze RS či "čtyřkolka" s možností odpočtu DPH.

Škoda Fabia (RS, Combi)

Škoda Fabia Benzínové motory Škody Fabia jsou dodávány s výkonovými verzemi 40 a 47 kW - hodí se do městského provozu, vynikají vysokou pružností a nízkou spotřebou.

Pro dynamičtější jízdní styl jsou k dispozici motory 1,4 16V/59 kW nebo 1,4 16V/74 kW.

Příznivce sportovní jízdy určitě uspokojí výkonný motor 2,0/85 kW.

Kromě standardní verze auta Škoda Fabia a Fabia Combi je v prodeji také ostrá sportovní verze RS.

Firmy, společnosti

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů