ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Set top box Clatronic, Philips s HDD » www.Digitv Settopbox » Akce

Set top box - Comag, Philips, Clatronic, Lasat

Set top box Set top box je zařízení, které umožňuje převod digitálního signálu, prostřednictvím kterého se do našich domácností šíří digitální televize a rádia, do analogové podoby čitelné pro současné televizory.

Samotný přístroj je zapojen mezi anténou pro příjem signálu a televizí. Jeho funkcí je dekódovat (rozkódovávat) zkomprimovaná digitální data a převádět je na obraz a zvuk.

Druhy set-top-boxů, výběr přístroje

Set top box Set top box přístrojů pro příjem digitálního vysílání je mnoho a liší se cenou o které rozhodují především následující parametry.

Standardní set top boxy umí dekódovat signál pro jednu televizy. Kvalitnější a dražší přístroje mohou být rozšířeny například o digi placenou kartu umožňující naladit některé z dalších placených digitálních programů a v neposlední řadě můžete zakoupit přístroj, který si bude rozumět s Vaším DVD rekordérem a umožní mu zaznamenat digitální příjem ve výstupní kvalitě...nahrát si jakýkoli program v top kvalitě. Takové přístroje jsou ovšem řádově dražší a na cenu 3.000,- Kč prozatím určitě zapomeňte.

Jisté je, že s rozvojem a vyšší dostupností digitálního vysílání budou i přístroje k tomu potřebné levnější a vícefunkční.
Komunikace

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů