ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Rodinné domy na klíč » Projekty » Stavba domu

Nový baráček na útulném pozemku, děti běhající po krásně posekané trávě...
Krásná idylka, jak jí prezentují stavební společnosti a firmy zabývající se stavbou rodinných domů na klíč. Většina (ne všichni) lidí touží po vlastním kusu půdy a domovu, který by si mohli zkrášlovat a poskytoval by jim tolik potřebný pocit azylu a pohody.
Vším se můžete kochat, ale nejprve je potřeba postavit...

Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč Termín "rodinné domy na klíč" znamená...stavební firma po projednání všech Vašich požadavků, přání, představ, navrhne řešení a po Vašem schválení začne na stavbě pracovat a předá Vám ji po úplném dokončení.

Co vše patří mezi úkony, které za Vás stavební firma při stavbě rodinného domu na klíč odvede?

  • v prvé řadě by měly být důležité Vaše finanční možnosti a potřeby
  • na jejich základě se provede výběr typu a velikosti rodinného domu
  • "na klíč" znamená, že firma za Vás vyřídí vše, ale můžete si po dohodě některé práce udělat sami, nebo si zjednat řemeslníky
  • společnost za Vás vyřídí veškerá stavební povolení (počítejte s dobou 3-5 měsíců)
  • většinou následuje podpis smlouvy o dílo (v této fázi je nutné specifikovat detaily a povinné a volné položky, mezi něž patří například obklady, dlažby, okna, dveře, podlahy)
  • pak následuje stavba a následná pomoc při kolaudaci
  • stěhování, radost, děti, kýč a tak dále :-)

Při výběru vhodné firmy pro stavbu rodinného domu na klíč je asi nejlepší zjistit reference firmy. Zkušenosti předchozích zákazníků jsou nejlepší vizitkou pro firmu a zároveň pravdivou informací pro Vás.

Projekty rodinných domů

Projekty rodinných domů Při volbě domu Vašich představ máte samozřejmě možnost nahlédnout do katalogů rodinných domů, kde naleznete hotové a předdefinované projekty, které Vám mohou pomoci utřídit představy a dodat novou inspiraci.

Stavební firmě pak dodáte podklady okořeněné svými představami, na jejichž základě stavební firma zpracuje projekt Vašeho rodinného domu.

Rodinné domy na klíč...projekty do 1,2,3 milionu korun

Stavba rodinných domů na klíč má některá neměnná pravidla a poskytovatelé těchto stavebních prací dělí tyto domy na klíč do skupin...do 1, 2, 3 a více milionu korun.

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů