ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Reality Praha, Brno » www.realitní kanceláře.cz » Realitky, RK

Realitní kanceláře (realitky)

Realitní kanceláře Realitní kanceláře (realitky) asi není třeba zdlouhavě představovat.

Jedná se o firmy, které mají více či méně obsáhlou databázy klientů s nabídkou či poptávkou po nemovitostech (domy, byty, pozemky).

Nákup a prodej realit

Realitní kanceláře Trh s nemovitostmi, obvzláště v této době, má stoupající tendeci. Lidé stavějí rodinné domy a kupují pozemky či byty.

Realitky, jako prostředník mezi kupujícím a prodávajícím, z toho samozřejmě těží nejvíce. Je jen na Vás zda se například při prodeji nemovitosti obrátíte na realitní kancelář, která Vám může ušetřit spoustu starostí, nebo se ji pokusíte prodat sami.

Realitní kanceláře Praha, Brno, Olomouc, Ostrava

Při nákupu či prodeji nemovitosti přes realitní kancelář (realitku) je dobré zjistit si dostupné reference a zkušenosti bývalých zákazníků. Nejde pouze o výše provizí, které si účtuje, ale především o to, jak s klienty jedná a řeší případné potíže při nákupu či prodeji nemovitosti. Pamatujte, že si můžete vybírat - realitek je spousta.

Katalog nemovitostí naleznete například na serveru Reality.cz, který se zabývá zprostředkováním prodeje a používá obsáhlou databázy nabídky a poptávky.

Realitní kanceláře najdete v každém větším městě a samozřejmě také na internetu.

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů