ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

RC modely aut » www.rc modely lodí, modely letadel, vrtulníky biz

RC modely...auta, letadla, lodě

RC RC modely jsou dálkově (rádiem, infraportem) řízené modely aut, letadel, lodí...Mezi RC modely náročnější na ovládání a celkový cit provozovatele patří především letadla, modely vrtulníků.

Vezmeme-li například RC model vrtulníku, máte zhruba následující možnosti...pro začátek si zakupte raději levnější a lépe ovladatelný. Letadlo (vrtulník) řízený infraportem má krátký dosah, řízený vysílačem s rádiem (záleží na počtu kanálů) má dosah minimálně na Váš dohled.

Těmi TOP modely letadel, ale i RC modelů aut či lodí jsou modely které mají vlastní spalovací motor a oproti modelům napájeným z lithiové či Li-pol baterie mají dlouhou výdrž ve vzduchu (myšleno u letadel :-)).

Modely aut, letadel, lodí, autíček, motorek...

RC modely Jak již bylo řečeno, rc modelů a modelů vůbec je spousta druhů. Některé si můžete pomocí dodaných výkresů a součástek sami sestavit a zprovoznit, nebo si můžete objednat model čehokoli již sestavený a plně připravený k provozu.

Existují také fan kluby a modelářské dílny, kde se můžete spoustu zajímavých a leckdy nezbytných věcí naučit.

Další důležitou věcí je podpora a prodej součástek na Vámi zakoupený model vrtulníku. Nezřídka se stává, že se model nebo některá jeho součástka poničí a je třeba ji dokoupit...z toho důvodu je prozřetelné kupovat tam, kde mají dobrou podporu.

Vysílače, kanály, rádia, frekvence, funkce vysílače...

V případě že nějaký ten rc model kupujete, bývá důležitým faktorem vlastnost vysílače (u těch ovládaných rádiem). Funkce vysílače rozhodují o
  • vzdálenosti na jakou lze model ovládat
  • množství ovládacích funkcí vlastního modelu
  • kvalitě signálu a s tím související citlivostí a reakcí modelu na pohyb ovládacích prvků
Nakupujete-li, dotažte se prodejce na parametry vysílače, kanály, data rádia, frekvence a funkce vysílače.

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů