ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Půjčky bez potvrzení o příjmu » Půjčka ihned na směnku » Nebankovní půjčky a úvěry

Bankovní půjčky, nebankovní půjčky a úvěry

V dnešní době jsou na českém trhu v zásadě dva typy nejčastějších půjček a sice...
  • bankovní
    patří mezi ně všechny možné druhy bankovních úvěrů, hypoték a splátkové prodeje
  • nebankovní
    půjčky poskytuje celá řada společností, které se zaměřují především na lidi se středním a nižším platovým příjmem

Půjčky ihned (online) bez registru a potvrzení příjmů

Půjčky ihned Chcete-li půjčku ihned a bez nutných formalit jako je náhled do registru a potvrzení příjmů, musíte se obrátit na některou ze společností z (ne)bankovního sektoru.

Žádáte-li o půjčku ihned, bez výpisu z registru a bez nutnosti potvrzení Vašich příjmů, měli byste počítat s vyšším RPSN (roční procentní sazba nákladů - veškeré Vaše náklady na půjčku), tedy s většími úroky a případnými vyššími platbami a sankcemi při neřádném splácení úvěru.

Půjčky na směnku - nebankovní půjčky

Časté a velmi "oblíbené", lze-li to tak říci, jsou takzvané půjčky na směnku. S tímto typem půjček se v České republice setkáváme čím dál častěji. Jedním z důvodů je především špatná platební morálka lidí.

Při výběru půjčky na směnku je třeba být obezřetný a náležitě, v případě půjčky u firmy, prostudovat závazné smluvní podmínky, které mohou být leckdy pro žadatele neúnosné a odmítnutím takovéto smlouvy se můžete vyhnout budoucím problémům.

Nespornou výhodou půjčky na směnku je její rychlost a možnost použití (na cokoli). Na druhou stránku jsou tyto výhody vykoupeny velkým ryzikem, které je s tímto typem půjčky spojeno.

Kromě přečtení smluvních podmínek před podpisem smlouvy, je důležité dohodnout se na platebním kalendáři, který Vás nebude příliš zatěžovat.


© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů