ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Provident, Cofidis, Cetelem » www.půjčky bez potvrzení přijmu

Půjčky na cokoli...Provident, Cofidis, Cetelem...

Půjčky na cokoli Chcete-li půjčku ihned a bez nutných formalit jako je náhled do registru a potvrzení příjmů, musíte se obrátit na některou ze společností z (ne)bankovního sektoru, mezi které patří například právě zmíněný Provident, Cetelem, Cofidis či jiné společnosti působící na českém trhu.

Žádáte-li o půjčku ihned, bez výpisu z registru a bez nutnosti potvrzení Vašich příjmů, měli byste počítat s vyšším RPSN (roční procentní sazba nákladů - veškeré Vaše náklady na půjčku), tedy s většími úroky a případnými vyššími platbami a sankcemi při neřádném splácení úvěru.

Lichva - půjčky?

pujcky Je zřejmé, na internetu naleznete spoustu nelichotivých článků, že společnosti pučující peníze na nelichotivý úrok to s námi nemyslí dvakrát dobře.

Časté a velmi "oblíbené", lze-li to tak říci, jsou takzvané půjčky na směnku. S tímto typem půjček se v České republice setkáváme čím dál častěji. Jedním z důvodů je především špatná platební morálka lidí.

Nespornou výhodou těchto půjček je jejich rychlost a možnost použití (na cokoli). Na druhou stránku jsou tyto výhody vykoupeny velkým ryzikem, které je s tímto typem půjčky spojeno a leckdy krvavými úroky.

Otázkou zůstává, jaká výše úroku, úroková míra si zaslouží označení lichva.

Práce a finance

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů