ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Podlahové topení elektrické » Podlahové vytápění (ceník)

Pokud jste rozhodnuti pro koupi laminátové plovoucí podlahy, zjistěte ještě jak na to a jak je to s pokládkou této krytiny. Kromě nízké ceny je výhodou podlah z laminátu také jejich vyšší odolnost proti případnému poškrábání a vrypu. Veškeré informace o laminátových plovoucích podlahách stejně tak jako o těch dřevěných podlahových krytinách najdete zde...

Díky instalaci podlahového nebo stěnového vytápění je možné doma dosáhnout stavu tzv. tepelné pohody.
Ideální teplotní podmínky kdy Vám není příliš teplo ani příliš zima a cítíte se příjemně, aniž byste se museli neustále oblékat nebo svlékat.

Proč podlahové topení?

 • maximální hygiena provozu
  Minimální vlhkost stěn brání vzniku plísní a mikroorganismů. Snižuje se tak riziko alergií.
 • pocit tepelné pohody
  Působí příznivě na lidský organismus. Oproti klasickému radiátorovému vytápění zajišťuje zvýšení sálavé topné plochy a současné snížení teploty vzduchu. Umožňuje zvýšit vlhkost vzduchu bez následné kondenzace par a vyrovnání teplot stěn. Navíc tak dosáhneme rovnoměrného rozložení teploty v celém prostoru.
 • široká škála zdrojů tepla
  Umožňuje použít jakýkoli nízkoenergetický zdroj tepla (tepelné čerpadlo, solární článek, kondenzační a nízkoteplotní technologie).
 • moderní vytápěcí systém
  Podlahové vytápění zaručuje energeticky úsporný provoz. Je zabudované v podlaze a proto nenarušuje architektonické řešení a design interiéru. Patří mezi velkoplošné sálavé topné systémy. Z vytápěné plochy – podlahy – se teplo šíří rovnoměrně do celého prostoru. Teplota vody, která proudí trubkami v podlaze, je nižší než 50 °C, což představuje vysokou provozní úsporu energie.
 • flexibilita
  Jednotlivé místnosti mohou mít různé nastavení (předvolby) vytápění.
Podlahové topení a plovoucí podlaha?
Za bezproblémové lze považovat pouze v případě, že zvolíte dřevěnou plovoucí podlahu.

Podlahové topení - vytápění podlahy...řemesla


© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů