ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Mp4 přehrávač, player » www.mp4 stažení zdarma, Mp4 filmy download

Mp4 přehrávače (player)

Mp4 přehrávačee Formát Mp4 (přehrávače mp4 nebo také MPEG-4) je moderní alternativa k zastaralému AVI formátu používanému především pro přehrávání videa. Oproti formátu AVI může MP4 obsahovat více titulků, zvukových stop, menu nebo dokonce 3D objekty.

Dá se očekávat, že se formát MP4 stane v budoucnu standardem. Jeho výhoda oproti formátu mp3 spočívá v možnosti rozšíření mp4 přehrávačů o prohlížení obrázků či kvalitnější přehrávání videa.

Chcete-li formát mp4 využít v operačním systému Windows, je Vám k dispozici celá řada přehrávačů, dekodérů a filtrů určených pro bezproblémové přehrávání formátu mp4. Tento formát zvládá i integrovaný přehrávač WMP od společnosti Microsoft.

Mp4 stažení zdarma, mp4 filmy download

S nástupem mp4 se lidé začali shánět po datech (hudba, filmy, videa) ve formátu mp4 ke stažení zdarma. Výhoda spočívá především ve flexibilitě formátu a lepších možnostech komprese a kvality tohoto formátu.

Pro přenosná zařízení, mobily či PDA, se tento formát stal velkou výhodou. Lidé shánějí download filmů či krátkých videí.

Stejně tak jako pro hudbu je tedy formát mp4 výhodný pro filmy a videa.

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů