ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

LCD televize, LCD monitory akce » www.televizory LCD TV, LG

LCD televize...Samsung, Phillips, LG, Sony...

LCD televize LCD televize jsou v současné době nejpopulárnější a nejprodávanější co se televizorů týká. Jedním z největších výrobců LCD televizí jsou například Samsung LCD či LG.

Při výběru samotné LCD televize jsou důležité a rozhodující především níže uvedené parametry, které nám udávají výslednou kvalitu obrazua a množství funkcí vlastního LCD televizoru.

Mezi důležité parametry patří zejména kontrast, kontrastní poměr (u dnešních LCD televizorů by měl být cca 8000:1 a více), odezva (udávaná v ms-milisekundách), zda je 90 či 100 hz a další pokročilé funkce obrazu. Máte-li další externí zdroje a výstupní zařízení, dbejte také na to aby měla televize dost konektorů na jejich připojení.

LCD monitory...LG, Samsung, Acer...

LCD monitory Podobně jako u LCD televizorů jsou v současné době nejpopulárnější a nejprodávanější i LCD monitory, kterým ustupují monitory CRT.

Při výběru LCD monitoru jsou důležité, podobně jako u LCD televize, zejména tyto parametry.

Kontrast, kontrastní poměr (u dnešních LCD monitorů se používá především tzv. dynamický 3000:1), odezva (udávaná v ms-milisekundách) a další pokročilé funkce obrazu. Máte-li další externí zdroje a výstupní zařízení, dbejte také na to aby měl Váš LCD monitor dost konektorů na jejich připojení.
Firmy, společnosti

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů