ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Krbová kamna s výměníkem » Krbová kamna kachlová, litinová

Krbová kamna přinesou teplo a pohodu do Vašeho domova.

Krbová kamna s výměníkem

Krbová kamna s výměníkem Je-li prostor, který chcete vytápět velký, otevřený a chcete-li jej rychle vyhřát, použijte krbová kamna s výměníkem, jejichž konstrukce tyto požadavky splní.

Krbová kamna s výměníkem nasávají studený vzduch po stranách kamen a nahoře vydechují vzduch ohřátý tělem kamen. Navíc každá kamna jdou posílit přídavným teplovzdušným výměníkem.

Krbová kamna litinová

Krbová kamna litinová Litinová krbová kamna jsou momentálně to nejlepší pro domácí vytápění, především co se týká odolnosti proti přetopení, výkonu a bytelnosti.

Při výběru je třeba dávat pozor na výkon Vámi zvolených litinových kamen, jaké prostory jsou schopny vytopit a za jakou dobu a jak veliké kusy polen lze přikládat.

Při topení tvrdým dřevem nebo uhelnými briketami může být hoření velmi dlouhé.

Kachlová krbová kamna

Krbová kamna kachlová Krbová kamna, ať už kachlová, nebo s keramickým obkladem, jsou vyráběna ve dvouplášťovém provedení, kdy samotné kachle tvoří vnější vrstvu samotných kachlových kamen.

Díky rozložení tepelné energie do kachlů a jejich vysokým akumulačním hodnotám mají kachlová kamna velmi malou spotřebu paliva. A navíc samotné palivo lze koupit, vzhledem ke stoupající ceně elektriky a plynu, relativně levně.

Krbová kamna...řemesla


© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů