ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Kávovary, espressa Clatronic, Eta » www.Tchibo, Illy káva, kávovary Krups, AEG

Káva Illy, Jacobs, Tchibo » Kávovary

Kávovary Káva je požitek který si, alespoň občas, dopřává většina populace. Na kávu chodíme do kaváren a podávají jí snad ve všech stravovacích zařízeních.

Kávovary a espressa, která vidíme ve větších kavárnách jsou většinou profesionální přístroje, za ceny v desetitisících, které zvládají velký zápřah po celý den. Dnes si však svou oblíbenou kávu (espresso) můžete dopřát také v pohodlí domova.

Existuje celá řada výrobců kávovarů, přístrojů na výrobu kávy či espressa, pro domácí použití.

Kávovary Krups, AEG » espressa Clatronic, Eta

Kávovary Kávovary, espressa od firem jako je například Clatronic, Eta, AEG, Bosh, DOLCE GUSTO, Jacobs a mnoha jiných můžete zakoupit ve specializovaných kamenných obchodech, nebo online na internetu.

Asi jako ve všem, je i v těchto produktech široký výběr a rozdíl v cenách, designech a schopnostech jednotlivých přístrojů.

Ty základní a nejlevnější Vám prostě...připraví kávu (dobře/špatně, záleží na výrobci - nechte si poradit). Dražší přístroje (kávovary a espressa) mají například multifunkční displeje informující o stavu kávovaru, výškově nastavitelné napěňovací trysky k vytváření pěny pro cappuccino, automatický proplachovací a čistící program s informací o jednotlivých krocích na displeji, nebo dokonce možnost předprogramovat si ranní kávu i s budíčkem :-).
Oblečení a móda

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů