ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Hromosvody - projektování a montáž hromosvodů, výškové práce

Instalací hromosvodu chráníte svůj majetek a v některých případech i životy lidí. Při výběru dodavatele je dobré svěřit instalaci hromosvodu do rukou zkušených firem a minimalizovat tak možnost vadného ukotvení a případných potíží.

Sháníte firmu, která zajistí instalaci a revizi hromosvodu?

Logo firmy Chcete instalaci hromosvodu nebo jeho případnou revizi svěřit do rukou profesionálů?

Firma Hromosvody Navrátil se zabývá projektováním, montáží a veškerými opravami, které se týkají hromosvodové struktury po celé Česke republice. Vzhledem k dlouholeté tradici zaručujeme profesionální ochranu před bleskem a elektrickými jevy.

Instalace hromosvodu je velmi náročná. Proto ji mohou provádět pouze firmy s odbornou certifikací. Jakýkoliv neodborný zásah svépomocí se rozhodně nedoporučuje a nevyplácí. Peníze v tomto případě ušetřené při vlastní instalaci se můžou za nedlouho proměnit v milionové škody na našem majetku, například následkem požáru.

Kromě výše uvedených služeb se můžete na firmu Hromosvody Navrátil obrátit i v případě že sháníte firmu zabývající se výškovými pracemi, čištěním okapů v hůře dostupných podmínkách, úklidem napadaného sněhu ze střech a jinými podobnými pracemi.


Obchodní domy (řetězce)© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů