ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Ford Mustang GT auto bazar » www.Ford Mustang Shelby gt 500 prodej

Ford Mustang

Ford Mustang První koncept legendárního vozu Ford Mustang byl představen v roce 1962 a během několika příštích let bylo prodáno přes milión kusů. To svědčí o jistém úspěchu, že?

Po tomto velice úspěšném období však začal obrovský zájem o vozy Ford Mustang upadat, což způsobila především z nutnosti oklepaná a vzchopená konkurence.

Triumfální návrat slaví v roce 2004, kdy byl automobil Ford Mustang představen ve svém staro-novém hávu. Dnes Mustanga šlechtí především velmi citlivá kombinace klasických prvků s novými a moderními. Asi to bude především o lásce :-).

Ford Mustang Shelby gt 500

Shelby gt 500 Ho, ho, ho...slyšeli jste to?

Už ten zvuk při startu modelu Ford Mustang Shelby gt 500 způsobí, že většina sportovně založených řidičů zkoprní a zatouží po...po malé projížďce??

Cena, ach ta cena. Při stávajícím kurzu dolaru může být, necháte-li si Mustanga dovéz z Ameriky, cena mnohem snesitelnější. Nebo můžete navštívit České auto bazary a pokusit se hledat.

Ford Mustang Shelby gt 500 je top nabídkou co se komerčních vozů Ford Mustang týká. Tento osmiválec s výkonem 500 koní a kroutícím momentem 480 Nm Vám rozproudí krev v žilách a nenechá napochybách že...Ford Mustang ještě neskončil.
Firmy, společnosti

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů