ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Egypt Last minute » www.Egypt počasí aktuálně, Egypt foto obrázky

Egypt Last minute

Egypt Last minute Egypt je destinace, kterou češi čím dál více a častěji navštěvují a zároveň objevují především památky, Rudé moře a v neposlední řadě také luxus a dvoření místních zaměstnanců a jejich ochotu zavděčit se Vám za drobný úplatek.

Egypt Last minute zájezdy a jejich nabídku najdete téměř u každé cestovní kanceláře. Egypt je poušť která se v turistických lokalitách mění na obrovské luxusní komplexy které mají nalákat nové a stále se vracející turisty.

Mezi oblíbená letoviska pro Last minute zájezdy do Egypta patří například Hurghada, Sharm El Sheikh, Káhira či Ain Soukhna.

Egypt teploty, počasí (www.egypt orbion)

Egypt počasí Počasí v Egyptě je suché a horké, jeho klima je stejné téměř po celý rok. Na pobřeží Rudého moře je celoročně denní teplota okolo 20 až 45 °C.

Pro ty, kteří nezvládají tato silná vedra jsou vhodné především měsíce prosinec, leden, únor, v březnu se již teploty obvykle zvedají. Během těchto měsíců jsou vhodné destinace v blízkosti Rudého moře, třeba v letoviscích u Hurghady.

Připravte se na možné dosti větrné počasí, kdy si rádi zaplavete ve vyhřívaném bazénu v komplexu letoviska a dáte si dobrý míchaný nápoj :-).

Egyptské počasí, www.hurghada

Informace o počasí v Egyptě

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů