ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Baumax Praha, Brno, Ostrava » www.Baumax leták Liberec, Most

Baumax prodejny najdete ve větších městech...Praha, Brno, Kladno...

Baumax leták Společnost Baumax svou činnost v České republice zahájila již v roce 1992.

Baumax svým zákazníkům nabízí především výrobky pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily, z nichž je údajně většina nakupována v České republice.

V Baumaxu najdete velký výběr zahradního vybavení a nářadí, stavebnin či obkladů. Mezi další dosti zastoupený sortiment zboží patří elektro, osvětlení, sanita, barvy, tapety a koberce (kusové i metrové), stavebniny a dřevo či potřeby pro domácnost a autopříslušenství.

Baumax leták, hobby market, E-shop

Baumax leták Baumax, podobně jako i jiné hobby markety, pravidelně vydává Baumax leták který informuje o aktuální nabídce a případných slevách..

Hobby markety Baumax najdete ve větších městech České republiky, jmenovitě pak především v těchto městech... Praha, Hradec Králové, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Karlovy Vary, Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Jihlava, Brno, Olomouc, Zlín, Frýdek-Místek, Most, Kladno, Přerov, Tábor a Znojmo.
Obchodní domy ovládají většinu českého trhu, nejen co se potravin týká. Jejich šíře zápřahu je obrovská a co se týká konkurenceschopnosti, mohou jim konkurovat opět pouze další obchodní řetězce.
V obchodních domech, hypermarketech naleznete potraviny, drogistické zboží, nábytek či elektroniku a jiné zboží denní potřeby.

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů