ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Kosmetika Avon » Katalog 15/2007 vánoční » www.avoncosmetics.cz

Kosmetika Avon Cosmetics

Kosmetika Avon Kosmetika Avon je známá téměř po celém světě a všude je prodávána stejně, tedy dealerským způsobem (Avon Lady). Dnes se na odbytu kosmetiky podílejí také e-shopy.

Společnost Avon Cosmetics se prodeji v České republice věnuje od roku 1991 a od roku 1998 již nepatří pod německou centrálu ale je společně se slovenským, polským a maďarským trhem řízena samostatně.

Více o společnosti Avon na Avon, avoncosmetics.com.

Společnost Avon Cosmetics Avon je v České republice lídrem v boji proti rakovině prsu a každoročně pořádá Avon Pochod proti rakovině prsu.

Avon Lady - Avon katalog 14/2007, 15/2007, 16/2007

Avon katalog Ať už se chcete se stát dealerem/dealerkou společnosti Avon Cosmetics, nebo chcete nakupovat pouze pro sebe, ale se slevou, musíte se stát Avon Lady. Avon lady.

První co musíte tedy udělat je kontaktovat některou z nynějších Avonlady a vyzvědět podrobnosti, nebo se obrátit přímo na společnost Avon a zde se zaregistrovat.

Budete si objednávat zboží na vrub své registrace a podle výše objednávky budete dostávat procentuální slevy pro objednávku příští. Tato sleva na objednávku může dosáhnout až 30%. Jestliže budete objednávat Avon kosmetiku také pro své známé, můžete si samozřejmě objednat katalogy Avon navíc. Avon katalog.

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů