ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Avast antivirus stažení zdarma, antivir www.avast.com home zdarma

Avast antivirus stažení zdarma (Alwil Software)

Avast antivirus Avast antivirus vyvíjí a pod svou značkou distribuuje ryze česká firma ALWIL Software, založená v dubnu roku 1991.

Společnost se specializujeme na ochranu dat na počítačích kompatibilních s IBM a postavených na operačních systémech MS­DOS, Windows a Novell. Produkty této společnosti jsou na špičkové úrovni a mohou snadno konkurovat světovým výrobcům.

Mezi služby a produkty společnosti Alwil Software patří jak ochrana malých sítí a osobních pc, tak zabezpečení stanic a sítí velkých podniků.

Avast antivirus Home - zdarma download (antivir)

Avast antivirus stažení Mezi oblíbený produkt patří zejména Avast antivirus Home, ve verzi pro domácí použití zcela zdarma (zdarma download).

Avast antivirus a jeho stažení zdarma můžete provést na oficiálních stránkách společnosti Alwil Software. Mezi užitečné funkce programu patří především online aktualizace virové databáze a aktualizace samotného programu, která probíhá automaticky přes internet.

Avast antivirus Home je ke stažení zcela zdarma a ve své třídě (je zdarma) patří určitě mezi to nejlepší co je na trhu k dispozici.

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů