ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Antivirové programy » Zdarma antivir (Avast antivirus)

Antivirový program patří mezi první věci (věřte!), které byste měli před prvním přístupem na internet z Vašeho PC řešit.

Antivir (antivirus), Personal Firewall, Anti-Malware...

Antivir Na internetu naleznete celou řadu antivirových programů, které se liší cenou (některé jsou zdarma), službami (pravidelné aktualizace zdarma), standardní výbavou (online štít, adaware ochrana aj.) a celou řadou dalších faktorů, které by měly rozhodnout o tom, zda daný program potřebujete či nikoli.

Jelikož hrozeb z internetu je stále více a škůdci jsou stále mocnější a vynalézavější, transformoval se klasický antivir do několika druhů programů, které mají na starosti ochranu proti specifickým hrozbám.

Stáhněte si avast! 4 Home - antivir zadarmo

Dobrou volbou, alespoň při výběru prvního antiviru může být například program Avast! 4 Home.

Tento program je ve verzi "Home" zcela zdarma a nabízí pravidelné aktualizace databáze nových virů, rezidentní (online) ochranu proti škodlivému malware a jiné užitečné funkce.

Chcete-li si tento program stáhnou zcela zdarma, použijte odkaz Avast Home.

Firewall (může být i zdarma)

Firewall je zařízení, které slouží pro fyzické oddělení privátní sítě od Internetu. Jeho hlavní funkcí je dohled nad veškerou komunikací mezi vaší sítí LAN a internetem. Běžným příkladem použití je ochrana firemní sítě proti nepovoleným přístupům z internetu.
Zdarma Trial verze známého firewallu Kerio - Firewallu Kerio

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů