ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Antikvariát, starožitnosti » www.antik, starožitný nábytek, hodiny

Antikvariáty, starožitnictví (starožitný nábytek, hodiny, šperky...)

Antikvariáty Obchody se starožitnostmi, přezdívané také antikvariáty (výraz především pro obchod s knihami), najdete všude ve městech a podél frekventovaných silnic.

Dnes přezdívku "starožitnictví" používá skoro každý, kdo již nahromadil kdejakou veteš. Většina obchodů se může pyšnit několika zajímavými kousky nábytku či keramiky, ale převážná část sortimentu bývá veteš (mlýnky na kávu, kýčové sošky, nástroje a nářadí).

V tom by problém nebyl, jenže...obchodníci toto zboží prodávají za ceny rovnající se jedné ruce Věstonické Venuše. Ale co, když někdo koupí...

Starý nábytek, knihy, šperky, hodiny (www.antik.cz)

Mezi nejoblíbenější starožitnosti co do počtu prodeje či ceny patří především staré a zachovalé knichy (původní výtisky), starožitné šperky, nástěnné hodiny či staré kapesní hodinky.

Mezi oblíbený patří také starožitný nábytek, který je však bohužel většinou neodborně restaurován a tímto svou cennou hodnotu leckdy ztrácí.

Aukce se starožitnostmi

Chcete-li navštívit aukci se starožitnými předměty, nemusíte chodit od svého počítače. Na internetu jsou weby, které umožňují se starožitnými předměty obchodovat online prostřednictvím aukcí a soustředěné nabídky a poptávky.

Mezi starožitnosti patří například...
hodiny, hračky, předměty z kovů, šperky a bižuterie, výtvarné umění, chalupářské doplňky, reklamní cedule, sklo, porcelán, keramika, hodiny a hodinky, knihy, nábytek a celá řada ostatních starožitností.


© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů