ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Airsoft shop, bazar Bohemia » www.airsoftshop » Paintball shop Praha

Paintball shop Praha (paintballshop.com)

Paintball shop, bazar Podrobné informace o tom, co to je paintball a co tato hra obnáší se dozvíte na mnoha stránkách na internetu.

Paintball je akční, zábavný a relaxační. Zapůjčíte si vybavení (oblečení, zbraně, náboje) a můžete s kamarády uspořádat akci. Pomocí zbraní (oproti airsoftu vypadají dětsky) vystřelujete náboje, kuličky které se při zásahu rozprsknou a označí postřeleného.

Paintball shop (paintballshop.com) najdete na internetu, ale samozřejmě jsou také kamenné prodejny.

Airsoft shop, bazar Bohemia (www.airsoftshop)

Airsoft shop, bazar Podrobné informace o tom, co to je airsoft a co tato hra obnáší se dozvíte, podobně jako u paintballu, na mnoha stránkách na internetu.

Někdo tvrdí, a dozvíte se to i na mnoha stránkách, že airsoft je vpodstatě paintball. Není tomu úplně pravda...Airsoft je více komunitní hra, které se uživatelé naplno věnují, jezdí na srazy a co se týká samotné hry, je více realistický...realistické zbraně a oblečení.

Airsoft shop najdete na internetu (e-shopy), nebo v kamenných prodejnách především ve větších městech (Praha, Brno, Ostrava). Pro nákup veškerého vybavení můžete navštívit také airsoft bazar.
Oblečení a móda

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů