ÚVODNÍ STRANA - REKLAMU.CZ

Adobe Reader, Photoshop, Acrobat, www.Adobe.com Flash Player CS3 CZ

Adobe

Adobe Společnost Adobe patří mezi giganty na poli vývoje produktů a specializovaného softwaru pro prohlížení dokumentů (Adobe Reader), tvorbu interaktivních animací (Adobe Flash 8 a CS3 Player), tvorbu vektorové a bitmapové grafiky (Adobe Photoshop) a mnoha jiných produktů špičkové kvality, které využívají grafici a programátoři na celém světě.

Adobe Reader » Acrobat Reader

Adobe Reader je software firmy Adobe, primárně určený pro čtení souborů ve formátu .PDF, který byl vyvinut speciálně pro webová rozhraní a usnadnění práce s elektronickými dokumenty na webu.

Program je ve standardní verzi k dispozici zdarma na oficiálních stránkách firmy Adobe, na různých serverech na internetu a také bývá součástí zakoupeného programového vybavení, jako jsou grafické karty či ovladače tiskáren.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop patří mezi špičkové a standard udávající nástoje pro editaci bitmap, vytváření a úpravu obrázků.

Program Photoshop patří mezi nejčastěji využívané nástroje pro úpravu a vytváření webové grafiky.

Adobe Flash (8, CS3) Player

Technologie Flash se stala světovým standardem pro tvorbu interaktivních aplikací pro web, stolní počítače a mobilní zařízení.

Na internetu se s touto technologií a jejími produkty setkáváme na mnoha stránkách. Prostřednictvím programu Flash lze vytvářet dynamické internetové prezentace, poutavé reklamní kampaně (flash Bannery), výukové aplikace, video nebo on-line hry.

  • Adobe Flash CS3
    ...je nejnovější verze programu Flash, která kromě mnoha drobných změn v užívání a využívání grafiky dostala nového bratříčka a sice Action Script 3 (programovací jazyk pro Flash), umožňující kromě mnoha jiných vylepšených či nových funkcí lepší propojení s ostatními aplikacemi od firmy Adobe.
  • Adobe Flash 8
  • Macromedia Flash MX

Adobe Flash Player 8, 9 Download (ke stažení)

Adobe Flash Player je program umožňující prohlížení animací vytvořených pomocí programu Adobe Flash. Pro animace vytvořené v novější verzi programu Flash je potřeba novější Adobe Flash Player.

Pro animace vytvořené v poslední verzi Flashe (CS3) si můžete Flash Player stáhnou kliknutím na odkaz uvedený níže.

Adobe Flash Player

© 2007 Reklamu.cz  |  Mapa webu  |  Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů